את הצעד הראשון שלי בעולם העיתונות עשיתי כשהייתי בן שבע עשרה וחצי.
פניתי למקומון "חולון בת-ים" מבית "ידיעות אחרונות" וביקשתי לכתוב. "אנחנו מחפשים את הדור הבא של הכותבים", אמרו לי ומיד נתנו לי במה. כתבתי מדור רכילות על הנעשה בבתי ספר ("המורה רבקה מי"ב 1 בשז"ר נפלה במדרגות") וטור אישי שעסק בחייו של נער מתבגר. מהר מאוד התמכרתי לאפשרות להביע את עצמי, להצחיק, לרגש, להכעיס ולגרום למחשבה. אחרי עשר שנים של כתיבה, במהלכן חיפשתי את עצמי ככותב ובהן כתבתי על כל כך הרבה דברים שלא עניינו אותי, מצאתי את הדבר שהכי מסקרן אותי: שיחות עם אנשים.

מאז ומתמיד ריתקו אותי אנשים. בעיקר אנשים שהצליחו לפרוץ את הגבולות והמוסכמות והפכו למוכרים. ניסיתי להבין מה המניע שלהם, מה עומד מאחורי הרצון שלהם להמשיך, לייצר וליצור גם אחרי שההצלחה הגיעה ובעיקר להביא את האדם שמאחורי התדמית. בראיונות שאני מקיים אני לא מנסה לייצר כותרות בומבסטיות או להוציא וידויים על מסיבות סמים וסקס אלא להביא הסיפורים "הקטנים" והאנושיים מחיי היומיום של המרואיין.

בעמוד זו תוכלו למצוא טעימה קטנה מהראיונות שקיימתי בעשור האחרון בארץ ובחו"ל. מאחורי כל ריבוע מסתתר הראיון המלא. כל שצריך לעשות הוא לעמוד על הריבוע ולהקליק פעם אחת. קריאה נעימה!