הרשימה – מופע מהחלומות

מחקרים מוכיחים: עובד שמגשים את עצמו הוא עובד מאושר.
עובד מאושר הוא עובד יעיל עד פי 12!

 

הרשימה מציעה כלים שימושיים ונגישים שנועדו לסייע לכל אחד ואחת במימוש חלומותיהם.  הרשימה מעודדת לחשוב מחוץ לקופסא, להעז ולהאמין שהכל אפשרי.” ראובן ריבלין, נשיא מדינת ישראל

 

מה גורם לעובדים ולמנהלים לדהור קדימה עם היעדים והשאיפות שלהם, למרות האתגרים שבדרך?

מה גורם לאחרים להישאר מאחור עם תירוצים של החמצה וחוסר מזל?

מדוע אנחנו מהססים לבטא את משאלות ליבנו בקול רם?

                                 ומה הכלי שיש לכל אחד, דרכו הוא יכול לקדם את מטרותיו האישיות והמקצועיות?

 

הכל התחיל בשנת 2011.

למען האמת, הכל התחיל בגיל 16 – שם נגמרו לי החיים, לפחות כי שהכרתי אותם עד אז.

אבל אני לא רוצה לעשות לכם ספוילר.

אז נחזור לרגע המכונן השני של חיי בו מצאתי בחודש מרץ של שנת 2011 דף דהוי שעליו כתבתי, כמה שנים קודם לכן, את רשימת חלומותיי. הבטתי ברשימת המשאלות שלי וגיליתי שהצלחתי לסמן וי ליד לא מעט מהן. אבל אותי יותר עניינו אלו שלא הצלחתי להגשים.

"למה נתקעתי עם חלק מהחלומות שלי?", תהיתי ויצאתי לבדוק זאת עם חברים וחברים של חברים ועם כל החברים שהיו לי בפייסבוק.

ואז החלטתי לחפש את התשובה ופתחתי אתר אינטרנט בשם "הרשימה" בו פרסמתי, בעברית ובאנגלית, רשימה של עשרה חלומות שאני מעוניין להגשים תוך 400 ימים ו"שיגרתי" אותו לעולם.

כשהלכתי לישון לא חשבתי שיקרה מה שיקרה.

מה קרה? הבלוג הפך ויראלי. כל העולם הגיב. אבל כולו. כן, כן. אפילו ממדינות אויב.

כולם ביקשו לסייע לי להגשים את החלומות שלי. פתאום, מבלי שתכננתי, התחלתי לקבל רשימות חלומות של אנשים מכל הארץ ומהעולם.

ואז הבנתי משהו מאוד משמעותי על חלומות והגשמתם. וכתבתי ספר. שהפך לרב מכר בינלאומי. והשאר היסטוריה.

במסגרת המסע "הרשימה" חקרתי מה גורם לאנשים וארגונים מסוימים להצליח לסמן וי על רשימת החלומות והיעדים שלהם ומה גורם לאנשים וארגונים אחרים שלא להצליח לסמן וי?

לכולנו יש חלומות ויעדים, אבל לא כולנו מצליחים להגשים אותם.

נדמה לי שאני יודע מדוע.

נדמה לי שגם אתם צריכים לדעת.

עד היום כחצי מיליון אנשים (500,000!!!), בארץ ובעולם, נחשפו לתכני "הרשימה" ועשרות אלפי אנשים גם הצליחו להגשים את חלומותיהם המקצועיים, העולמיים, האישיים והמשפחתיים.

במהלך ההרצאה, שמרסקת אמונות ומנהגים עתיקים, אני משתף בטיפים, תובנות וטכניקות להגשמת הרשימה שלכם כבר מחר בבוקר. ולא פחות חשוב – לאחר ההרצאה תוכלו להתחיל לייצר שפה פנים ארגונית אשר תומכת בהגשמת החלומות.

 

בהרצאה "הרשימה" יש את כל המרכיבים שאפשר לצפות ממצליחני הז’אנר. היא מלאה בהומור והיא מגוללת סיפור עלילה של גיבור מיתולוגי שעובר אירועים מכוננים עד לקתרזיס, וחוזר לביתו כמנצח עתיר תובנות” אילן לוקאץ’, אולפן שישי, ערוץ 2

האם העובדים שלכם מצליחים לעמוד ביעדי החברה?

האם העובדים שלכם הם עובדים מוגשמים ומאושרים בזמנם החופשי?

המשוואה הינה פשוטה.

עובדים שמגשימים את החלומות שלהם >> עובדים מאושרים יותר >> עובדים פרודוקטיביים יותר

אבל את זה לא (רק) אנחנו אומרים. מחקר משנת 2014 של כלכלנים מאוניברסיטת וורוויק בבריטניה דיווח על קשר בין רמת האושר של העובדים לפרודוקטיביות שלהם בעבודה. המחקר מצא שאושר מוביל לזינוק של 12% בפרודוקטיביות, בעוד שעובדים לא מאושרים הם ב-10% פחות פרודוקטיביים.

הגשמת חלומות ומימוש עצמי זה הדלק שמניע אותנו.

אז מתי בפעם האחרונה שאלתם את העובדים שלכם מה החלום שלהם? מתי בפעם האחרונה סיפרתם או שיתפתם את המנהלים שלכם בחלומות שלכם? מתי בפעם האחרונה הכרתם את העובדים שחלקם בוודאי עובדים אתכם משך שנים?


ניתן להזמין את מופע "הרשימה" מותאם לצורך ולקהל הספציפי שלכם I החל מהרצאה של כשעה וחצי ועד סדנא חוויתית ופרקטית של חצי יום בה באים לידי ביטוי כל המשתתפים, ויוצאים עם כל הכלים והשיטות המוכחות להגשים את החלומות שלהם כבר ממחר בבוקר. את האירוע ניתן לקיים בעברית או באנגלית, וכן ניתן לשלב תכנים נוספים מסל ההרצאות של פרויקט "הרשימה" הכולל את הרצאת ההמשך, ההזדמנות, סמינר "המשפיעים – לבלוט ברשתות החברתיות" ומימון המון. 

 

בין הארגונים והחברות שנחשפו עד לתכני “הרשימה“:

 

מעוניינים לקבל הצעת מחיר ופרטים נוספים? כתבו לליאת uv.thelist@gmail.com  או צרו קשר טלפוני 050-2462463

 

♦ "הרשימה’ עובדת! היא תשנה את חייך והקריאה היא כיף גדול. קראו זאת ועשו זאת! תנו את הספר למשפחה ולצוות שלכםרוברט שמין, מחבר רב מכר בניו יורק טיימס וקואצ’ר פיננסי

♦ “יובל יודע שאין דבר חשוב יותר מלחלוק את חלומותיך והוא מומחה בקנה מידה עולמי בהנחיה כיצד לעשות זאת.” מרשה ווידר, כותבת רבי מכר ומנכ”ל, Dream University

♦ “‘הרשימה’ היא חוויה מומלצת לכולם, כי לכולנו יש חלומות וכולנו צריכים דחיפה בדרך להגשמתם” שחר בן-פורת, מגזין “חיים אחרים”.

♦ "הרשימה’ הוא לא ספר בסגנון “עשה זאת בעצמך”, אלא קריאה לפעולה. זו קריאה שמגיעה מלב גדול וללא שמץ של התנשאות.” אתר סלונה

 

למידע אודות הרצאות לארגונים וחברות השאירו פרטים