תנאי שימוש באתר של יובל אברמוביץ' – UV-TLV.com
1. תנאי שימוש ורכישה אלה מגדירים את זכויותיך ואת חובותיך בעת השימוש, הגלישה וכן בעת הזמנת ספרים ו/או מוצרים באתר של יובל אברמוביץ’ – UV-TLV.com (“האתר”). לצרכי הנוחות בלבד נוסחו תנאי השימוש שלהן בלשון זכר, אולם הם מכוונים לשני המינים.
2. עליך לעיין בתנאי השימוש בקפידה, ולפני כל פעולה ו/או רכישה באתר מפני שתנאים אלו מהווים הסכם מחייב בינך לבין מייד אין טי. אל. וי. בע”מ ח.פ. 514363233 (“החברה”) אשר מפעילה את האתר.
3. לכן, אם מסיבה כלשהי אינך מסכים לתנאי כלשהו מתנאי שימוש אלו עליך להימנע משימוש כלשהו באתר ולהימנע מרכישה או הזמנה של מוצרים דרך האתר.
4. האתר מאפשר לבצע רכישות של מגוון מוצרים, לרבות: ספרים, חומרי קריאה והדרכה (להלן: יחדיו: “ספרים”) וכן הרצאות, מפגשים ופעילויות אחרות (להלן יחדיו: “פעילויות”) וכן מוצרים נוספים אשר יוצעו מעת לעת לרכישה באמצעות האתר (להלן יחדיו, ביחד עם ספרים ופעילויות – “המוצרים”).
5. רכישות מוצרים על ידך באתר מותנית בכך שעליך להיות בן 18 לפחות בעת ביצוע הרכישה, וכן בכך שבבעלותך כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסולקו בישראל, וחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את עסקת הרכישה שביצעת
6. החברה איננה מתחייבת כי בכל עת המוצרים המפורסמים באתר לרכישה אכן יהיו זמינים לרכישה ו/או קיימים במלאי.
7. החברה תספק לך את המוצרים שהזמנת, בתנאי שהמוצר שהזמנת זמין לרכישה /ואו קיים במלאי שבידי החברה.
8. אם המוצרים שהזמת אינם זמינים לרכישה (על אף שהם מופיעים באתר) ו/או אזלו מהמלאי ו/או מכל סיבה שהיא אין באפשרות החברה לספק לך אותם, אזי, תבוטל המכירה ותימסר לך על כך הודעה תוך 7 ימי עסקים וכרטיס האשראי שלך לא יחויב. אולם, אם חויבת בטעות, אתה מתבקש להודיע לנו ואנו נדאג לזיכוי מתאים. אם המלאי צפוי להתחדש תימסר לך על כך הודעה מטעם החברה בה יפורט מתי למיטב הערכתה של החברה יחודש המלאי ותינתן לך הבחירה אם להשלים את הרכישה או לבטלה.
9. אם חברת כרטיסי האשראי לא אישרה את חיובך, החברה לא תהיה חייבת לספק לך את המוצרים שהזמנת.
10. הגלישה באתר אינה מחייבת הזדהות או הזנת פרטים אודותיך. אולם כדי להזמין מוצרים באמצעות האתר, עליך להזין בטפסים המיועדים לכך בתהליך ההזמנה את הפרטים הבאים: מספר זיהוי, שם פרטי ושם משפחה, מספר טלפון, כתובת מלאה וכתובת דואר אלקטרוני. מוטלת עליך האחריות הבלעדית לוודא הפרטים שהזנת בעת ההזנה הינם מלאים מדויקים ונכונים.
11. הפרטים האישיים שמסרת ותמסור בעת ההזמנה, יישמרו במאגר המידע של החברה. אף שאינך חייב לפי החוק למסור לנו פרטים אלה, לא נוכל לטפל ברכישות באתר בלעדיהם. החברה לא תעביר את פרטיך האישיים לגורמים אחרים, אך היא רשאית לשלוח אליך דואר אלקטרוני שיכלול מידע על שירותיה, מבצעים, חידושים באתר וכו’. בנוסף, החברה תהיה רשאית לשגר אליך מדי פעם פרסומות מגופים מסחריים נבחרים. אם אינך מעוניין בקבלת דואר אלקטרוני כזה, אנא שלח לנו הודעה בדואר אלקטרוני לכתובת uv.thelist@gmail.com
12. אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור פרטים שגויים ו/או לא מלאים ו/או לא מדויקים החברה לא תוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך ו/או יגיעו אליך במועד. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים שגויים ו/או לא מלאים ו/או לא מדויקים שמסרת או כיוון שהחבילה לא נדרשה, תחויב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים.
13. אם נתקלת בבעיה או בתקלה בעת ביצוע רכישה או אם לאחר ביצוע רכישה באתר ולפני שהמוצר נשלח אליך תבקש לשנות את פרטי המשלוח עליך לפנות אל נציג החברה באמצעות הדואר האלקטרוני uv.thelist@gmail.com או בטלפון 050-2462463 ונציג החברה ישתדל לברר את מקור התקלה ולסייע בביצוע ההזמנה או השינוי המבוקש.
14. החברה תשלח את המוצרים שרכשת אל הכתובת אותה פירטת בעת ביצוע ההזמנה ואליה בלבד.
15. ככלל החברה תשלח אליך ספרים שרכשת באתר באמצעות שירות דואר רשום של חברת הדואר. החברה תהיה רשאית, אך לא חייבת, לשלוח בדואר רגיל של חברת הדואר (שאינו רשום) וזאת על פי בקשה מיוחדת – ובמקרה זה לא תהא החברה אחראית למשלוח ובכל מקרה בו משלוח נשלח בדואר רגיל לבקשתך לא יגיע ליעדו החברה לא תתן כל החזרים, פיצוי או שיפוי.
16. מובהר כי החברה איננה ובשום מקרה לא תהא אחראית על תפקודה של חברת הדואר. לעיתים, בעיקר בתקופות החגים ו/או מבצעי המכירות בארץ ובחו”ל קיימים עיכובים מהותיים באספקת פרטי הדואר (ובכללם חבילות שהחברה שולחת) ליעדם. החברה איינה יכולה להתחייב על המועד בו יימסר לך המשלוח או יגיע אל בית הדואר הקרוב אליך או תימסר לך הודעה על המשלוח מחברת הדואר. בנוסף, החברה לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה – כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות או השבתות בשירותי הדואר או של כל צד שלישי אחר.
17. בכל מקרה בו המשלוח יוחזר אל החברה יהיה עליך לשלם את עלות המשלוח ולדאוג לאסוף את המוצר שרכשת באופן פיזי ממרכז תל אביב על חשבונך, או לשאת בדמי תשלום חוזר למשלוח דואר רשום (בהתאם למחירון החברה כפי שיהיה באותו זמן), או לשאת בעלות שליחות אישית עד לביתך (בהתאם לתעריף חברת השליחות עמה תעבוד החברה באותה העת).
18. החברה לא תהא אחראית לכל טענה שעניינה אי קבלת הודעות/פתקים מבית הדואר בדבר המשלוח.
19. אספקה של רכישה מרוכזת של 10 עותקים ומעלה – החברה תציע שירות משלוח באמצעות שליח לאזור המרכז והשרון בלבד (בתשלום). יש לפנות לנציגי החברה בכתובת מייל .uv.thelist@gmail.com החברה תעדכן לגבי עלויות. קיימת אפשרות לאיסוף עצמאי של המשלוח ממרכז תל אביב וזאת באמצעות תיאום מול נציגי החברה בכתובת uv.thelist@gmail.com
20. החברה תהא רשאית לשנות מעת לעת את דמי הטיפול והמשלוח.
21. אחריות לספרים פגומים – החברה עושה מאמצים כדי שהספרים שתקבל יגיעו אליך במצב חדש כפי שיצאו אליך מהחברה יחד עם זאת תיתכנה תקלות בעת משלוח הספרים אליך שאינן בשליטת החברה. אם מסיבה כלשהי מוצר כלשהו נפגם בדרכו אליך, החברה תשלח לך על חשבונה את הספר שנפגם בכפוף למשלוח של תמונת הספר הפגום לנציג החברה בכתובת מייל uv.thelist@gmail.com. בכל מקרה החברה לא תישא באחריות כלפיך בגין תקלות או שיבושים במשלוח, ובלבד שציינה על גבי החבילה את השם והכתובת כפי שהופיעו בהזמנתך.
22. המחירים המוצגים באתר כוללים מע”מ. רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר מעת לעת. המחיר התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שהתפרסם בעת שהשלמת את תהליך ההזמנה. תגבה את התמורה בגין המוצרים שהזמנת ודמי המשלוח (ככל שיחולו), באמצעות כרטיס האשראי שאת פרטיו מסרת. כרטיס האשראי יחויב בתשלום אחד אלא אם כן צוין אחרת ואושר על ידי החברה לבצע את העסקה בתשלומים.
23. על אף שהחברה מקפידה לוודא את מחירי המוצרים המתפרסמים באתר, לעיתים עלולה ליפול טעות אנוש או טעות טכנית אשר בעקבותיה יוצג באתר מחיר שגוי. במקרים אלו המחיר השגוי לא יחייב את החברה. במקרה זה נפנה אליך לאלתר וניידע אותם טרם החיוב אודות מחירו הנכון של המוצר ונאפשר לך לאשר כי אתה מבקש לרכוש אותו במחיר הנכון. אם לא תאשר זאת את ביצוע הרכישה במחיר הנכון החברה תהא משוחררת מלספק לך את המוצר במחיר השגוי.
24. ביטול רכישות
א. ביטול רכישת ספרים – תעשה בכפוף להוראות כל דין בתוך 14 ימים מקבלת הספרים. כדי להחזיר את הספרים עליך לשלוח אותם בצירוף החשבונית שקיבלת והודעה בכתב על החזרתם, בתוך 14 הימים הללו אל הכתובת: בלפור 45 דירה 1 תל אביב. בעת הביטול ייגבו דמי ביטול בשיעור של 5% או 100 ש”ח לפי הנמוך. דמי ביטול אלו כוללים גם את דמי המשלוח של הספרים מהעסק לצרכן. החזרת הספרים לחברה תהא על חשבונך.
ב. ביטול רכישת פעילויות – ניתן לבטל רכישת מוצרים מסוג פעילויות אשר נרכשו באתר אולם בשים לב לטיב המוצר ולאבדן הכרוך לחברה עקב שריון המועד לאירוע שהוזמן היקף ההחזר אשר יינתן לך כנגד הביטול תלוי במועד בו התקבלה הודעת הביטול במשרדי החברה. ע"פ תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התש"ע– 2010, פרק הזמן בו ניתן לבטל עסקה הוא 14 יום מרגע ביצועה ובלבד שהביטול יעשה פחות מ 7 ימים קודם למועד תחילת השירות. בפרק הזמן בו ניתן לבטל עסקה יחויב המבטל בדמי ביטול של 5% מערך העסקה אך לא יותר מ 100 ₪. בפרק הזמן שלאחר 14 יום ממועד ביצוע העסקה או ב 7 הימים קודם למועד תחילת השירות לא ניתן לבטל אותה כלל.
ג. במידה ונבצר מכם להגיע לפעילות שרכשתם (הרצאה/ סדנא/סמינר) מכל סיבה שהיא, תוכלו להגיע לאחד המועדים הבאים על בסיס מקום פנוי ובכפוף לתשלום דמי טיפול בסך 30% מעלות הפעילות.
25. השירות באתר ניתן לשימוש כמות שהוא (AS IS). לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכיך ולדרישותיך. החברה אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו או בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ויהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי החברה, נזקים, קלקולים, תקלות – לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר – אצל החברה או מי מספקיה.
26. הדין החל על הזמנתך והסכם זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית נתונה לבתי המשפט המוסמכים בער תל אביב.
27. לבירורים ולשאלות ניתן לפנות לנציגי השירות של החברה באמצעות דואר אלקטרוני בכתובת מייל uv.thelist@gmail.com