הרשימה – מופע מהחלומות

מחקרים מוכיחים: עובד מוגשם הוא עובד מאושר. עובד מאושר הוא עובד יעיל פי 12!

 

הרשימה מציעה כלים שימושיים ונגישים שנועדו לסייע לכל אחד ואחת במימוש חלומותיהם.  הרשימה מעודדת לחשוב מחוץ לקופסא, להעז ולהאמין שהכל אפשרי.” ראובן ריבלין, נשיא מדינת ישראל

בהרצאה "הרשימה" יש את כל המרכיבים שאפשר לצפות ממצליחני הז’אנר. היא מלאה בהומור והיא מגוללת סיפור עלילה של גיבור מיתולוגי שעובר אירועים מכוננים עד לקתרזיס, וחוזר לביתו כמנצח עתיר תובנות” אילן לוקאץ’, אולפן שישי, ערוץ 2

 

 

 

בשנת 2011 מצא יובל אברמוביץ’, דף ובו רשימת חלומות ויעדים ישנה שכתב בחדר העבודה שלו.

הוא הביט על רשימת החלומות שלו ותהה מדוע הגשים חלק מהיעדים ללא בעיה ולעומת זאת נתקע עם חלק אחר מהחלומות, המשימות והיעדים? לאחר שליקט תשובות מקרובים אליו הוא החליט לערוך ניסוי חברתי-אינטרנטי: הוא הקים בלוג בשם "הרשימה" ופרסם בו, בעברית ובאנגלית, עשרה דברים שהוא רוצה להגשים תוך ארבע מאות יום ושיגר זאת לעולם באמצעות הרשתות החברתיות.

את מה שקרה למחרת היום הוא לא צפה. בין-לילה כל העולם הגיבה לרשימה שלו. מישראל ועד ארצות הברית ואפילו מעירק, רואנדה ואיראן.

במסגרת מסע "הרשימה" חקר אברמוביץ', סופר, מרצה בינלאומי, שחקן ויזם, מה גורם לאנשים וארגונים מסוימים להצליח לסמן וי על רשימת החלומות והיעדים שלהם ומה גורם לאנשים וארגונים אחרים שלא להצליח לסמן וי?

בעקבות ניסוי "הרשימה" הפך אברמוביץ', למרצה בינלאומי מבוקש אשר במופע בימתי מהוקצע, מדויק, מרתק, מעורר מחשבה ושופע הומור מביא את סיפור “הרשימה” ומספק ארגז כלים אפקטיבי שגורם לשומעים אותו לקום ולעשות עוד במהלך ההרצאה. בסוף של המפגש יצאו המשתתפים עם טיפים, תובנות וטכניקות להגשמת הרשימה שלהם כבר מחר בבוקר. ולא פחות חשוב – תוכלו להתחיל לייצר שפה פנים ארגונית אשר תומכת בהגשמת החלומות.

עם עלויות פרסום אפסיות, הצליח אברמוביץ' להפוך את הבלוג שלו לכלי עבודה המניב עשרות אלפי שקלים בחודש, לבנות קריירה בינלאומית בכעשרים מדינות, ולטפח קהילה משמעותית עוקבת ופעילה והגה את המשפט: "חלומות צריך לצעוק!" שמרסקת אמונות ומנהגים עתיקים אשר מעודדים אנשים… ללחוש את חלומותיהם בלב.

ומה באשר לארגון אשר אותו אתם מנהלים?

האם העובדים שלכם מצליחים לעמוד ביעדי החברה?

האם העובדים שלכם הם עובדים מוגשמים ומאושרים בזמנם החופשי?

המשוואה הינה פשוטה.

עובדים שמגשימים את החלומות שלהם >> עובדים מאושרים יותר >> עובדים פרודוקטיביים יותר

אבל את זה לא (רק) אנחנו אומרים.

♦ מחקר משנת 2014 של כלכלנים מאוניברסיטת וורוויק בבריטניה דיווח על קשר בין רמת האושר של העובדים לפרודוקטיביות שלהם בעבודה. המחקר מצא שאושר מוביל לזינוק של 12% בפרודוקטיביות, בעוד שעובדים לא מאושרים הם ב-10% פחות פרודוקטיביים.

♦ דוגמא נוספת, סקר של גאלופ שנערך ב-2013 בקרב 180 מיליון נשאלים מצא כי רק 13% חשים שהם "מאושרים בעובדה". אותה קבוצה קטנה וברת מזל היא בעלת מוטיבציה גבוה ב-36% ביחס לרוב שאינו מאושר בעבודה, הם גם נמרצים פי שישה ויעילים פי שניים.

הגשמת חלומות ומימוש עצמי זה הדלק שמניע אותנו.

אז מתי בפעם האחרונה שאלתם את העובדים שלכם מה החלום שלהם? מתי בפעם האחרונה סיפרתם או שיתפתם את המנהלים שלכם בחלומות שלכם? מתי בפעם האחרונה הכרתם את העובדים שחלקם בוודאי עובדים אתכם משך שנים?


ניתן להזמין את מופע "הרשימה" מותאם לצורך ולקהל הספציפי שלכם I החל מהרצאה של כשעה וחצי ועד סדנא חוויתית ופרקטית של חצי יום בה באים לידי ביטוי כל המשתתפים, ויוצאים עם כל הכלים והשיטות המוכחות של אברמוביץ' להגשים את החלומות שלהם כבר ממחר בבוקר. את האירוע ניתן לקיים בעברית או באנגלית, וכן ניתן לשלב תכנים נוספים מסל ההרצאות של פרויקט הרשימה הכולל את הרצאת ההזדמנות, הססטוס והלייק האמיתי.

 

בין הארגונים והחברות שנחשפו עד לתכני “הרשימה“:

 

מעוניינים לקבל הצעת מחיר ופרטים נוספים? כתבו לליאת uv.thelist@gmail.com  או צרו קשר טלפוני 050-2462463

 

♦ "הרשימה’ עובדת! היא תשנה את חייך והקריאה היא כיף גדול. קראו זאת ועשו זאת! תנו את הספר למשפחה ולצוות שלכםרוברט שמין, מחבר רב מכר בניו יורק טיימס וקואצ’ר פיננסי

♦ “יובל יודע שאין דבר חשוב יותר מלחלוק את חלומותיך והוא מומחה בקנה מידה עולמי בהנחיה כיצד לעשות זאת.” מרשה ווידר, כותבת רבי מכר ומנכ”ל, Dream University

♦ “‘הרשימה’ היא חוויה מומלצת לכולם, כי לכולנו יש חלומות וכולנו צריכים דחיפה בדרך להגשמתם” שחר בן-פורת, מגזין “חיים אחרים”.

♦ "הרשימה’ הוא לא ספר בסגנון “עשה זאת בעצמך”, אלא קריאה לפעולה. זו קריאה שמגיעה מלב גדול וללא שמץ של התנשאות.” אתר סלונה

 

למידע אודות הרצאות לארגונים וחברות השאירו פרטים