שנת המתנות

הרצאה שהיא מתנה.

לעצמכם!

 

מה צמד המילים ״מתנה לעצמי״ מעורר בכם? מתי לאחרונה הענקתם לעצמכם מתנה? ולא, שטיח לאמבטיה או עכבר למחשב – זאת לא מתנה לעצמכם. איך זה שאנחנו כל כך טובים בלהעניק מתנות לאחרים אבל כל כך מתקשים לפנק את עצמנו? ומי, לעזאזל, קבע ששונא מתנות יחיה?

 

יובל אברמוביץ׳ מזמין אתכם להרצאתו החדשה ״שנת המתנות״ שנוצרה בעקבות רומן חדש פרי עטו.

 

"שנת המתנות" הינה הרצאה סוחפת ומלאה בתובנות, במסגרתה משתף יובל, דרך סיפורים אישיים שלו וסיפורי השראה מהעולם, איך אפשר להתמודד עם תפניות בחיים ושינויים שאין לנו שליטה עליהם. בהרצאה גם תכירו את המושג "חשבונאות נפשית", תבינו למה כל אדם חייב שיהיו לו אנשי אמת בחיים שלו ואיך יוצרים סביבכם כאלו, תגלו מהי המתנה הכי גדולה שתוכלו להעניק לעצמכם שתגרום לכם לצאת בסופה לאתגר עצמי של "שנת מתנות".

 

 

למי זה מיועד?

הרצאות סוף שנה, הרמת כוסית לחגים, הרצאה ליום האישה, הרצאה ליום המשפחה ולכל אירוע או כנס שבו תרצו לתת לעובדים ולמנהלים אפשרות להסתכל על החיים מזוית נוספת, חדשה ומערננת.

 

יובל אברמוביץ' הוא סופר ומרצה בינלאומי שסחף אחריו מאות אלפי צופים, בארץ ובעולם, בהרצאותיו "הרשימה", "ההזדמנות" ובסדנאות הכתיבה. הוא מחבר של 13 רבי מכר וביניהם הספרים "הרשימה", "הרעיון", "ההזדמנות", "האיש שאהב את הטלפון שלו יותר מדי" ו"אין לי אבל יש לי".

 

 

 

מוזמנים לקרוא עוד –

לאתר של שנת המתנות :  לחצו כאן
לעמוד הפייסבוק של יובל כאן
לעמוד הפייסבוק – החבורה של יובל אברמוביץ'